Najefektowniejszy ze znanych laserów, bezkrwawy i aseptyczny skalpel i koagulator. Zapewnia pełną kontrolę zabiegów z czystym polem operacyjnym. Gwarantuje minimalną strefę martwicy w zdrowej tkance w procesach cięcia, koagulacji i waporyzacji zmian patologicznych i nowotworowych. Dzięki bogatemu wyposażeniu standardowemu i dodatkowemu w chirurgiczne akcesoria laserowe może być z powodzeniem stosowany w wielu specjalnościach medycznych takich jak:polskie kasyna online onlinecasino-pl24.com ginekologia, laryngologia, dermatologia i chirurgia plastyczna , proktologia i wielu innych.

Zastosowania

Dermatologia i chirurgia plastyczna: znamiona naskórkowe i naczyniowe, kurzajki, brodawki, ziarniniaki, naczyniaki, nerwiako-włókniaki, skrobiawica guzkowa, tatuaże, biopsje, bliznowce, trądzik ropowiczy i bliznowaty, włókniaki, bliznowce.

Proktologia, ginekologia i chirurgia ogólna: Proktologia , ginekologia i chirurgia ogólna: kłykciny kończyste, nadżerki, stulejka. guzki krwawnicze-hemoroidy, naczyniak krwionośny jamisty, tłuszczaki, torbiel skórzasta i łojotokowa, kaszaki, szczelina odbytu, polip odbytniczy.

Korzyści płynące ze stosowania lasera

Popularne problemy